Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie i cieszymy się, że zainteresowaliście się Państwo nieruchomościami w Bytomiu oraz naszą firmą.
Zajmujemy się obrotem nieruchomościami w Bytomiu i okolicach od 1997r.

Biuro Nieruchomości „Tyńscy Nieruchomości” świadczy usługi w zakresie pośrednictwa przy kupnie, sprzedaży, wynajmie mieszkań i domów położonych w Bytomiu oraz pobliskich miastach ościennych.

Naszym motto jest skuteczność, rzetelność i uczciwość.

Zatrudniamy licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz aby chronić interesy swoich klientów posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami zawarte w CONCORDIA POLSKA TUW.

Przedmiotem naszej działalności jest:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem – mieszkań, domów oraz działek)
  • doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • udział w negocjacjach przy transakcjach z zakresu obrotu nieruchomościami

Działamy na rzecz klientów na podstawie umowy pośrednictwa, w której określone jest wynagrodzenie i zakres czynności. Nie pobieramy opłat wstępnych przy podpisaniu umowy pośrednictwa.

Działamy w systemie wielokrotnego oferowania nieruchomości biur zrzeszonych w Bielsko-Katowicko-Częstochowskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami „Galactica” .

Przeznaczamy spore środki na prezentowanie ofert w mediach, oferty zamieszczamy na najpopularniejszych portalach internetowych. Oferty umieszczamy także w  gablotach reklamowych położonych przy głównych ciągach pieszych w Bytomiu i Tarnowskich Górach. Umieszczone w nich foto oferty cieszą się dużym zainteresowaniem.
Oprócz sprzedaży zajmujemy się wyszukiwaniem nieruchomości wg indywidualnych potrzeb klienta, oraz pomagamy w przeprowadzeniu transakcji nawet w sytuacji gdy posiadacie już Państwo wybraną nieruchomość ale chcecie mieć pewność bezpieczeństwa transakcji.

Posiadamy najciekawszą bazę mieszkań i domów przeznaczonych do sprzedaży na terenie Bytomia.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Jacek Tyński
właściciel-pośrednik licencja nr 2054
tel.kom. 601532281, 322816996
e-mail: nieruchomosci@tynscy.pl