nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki

Bytom, Centrum, Moniuszki
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9115

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 56m2 składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby oraz łazienki. Mieszkanie jest po remoncie, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
30,36 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki

Bytom, Centrum, Moniuszki
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9114

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 50m2 składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie jest po remoncie, do przejęcia ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
32,00 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki

Bytom, Centrum, Moniuszki
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9113

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję komfortową garsonierę w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 29m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Mieszkanie jest po remoncie, do przejęcia od zaraz. Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,38 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bytom, Miechowice, Bończyka

Bytom, Miechowice, Bończyka
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9104

Do wynajęcia proponuję mieszkanie o pow. 38m2 przy ul. Bończyka w Miechowicach - przy pałacu Tiele-Wincklerów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z oknem oraz łazienki z wc z oknem. Mieszkanie jest umeblowane łącznie z AGD (pralka, lodówka), zadbane można ...

Powierzchnia
42,67 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,12 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Miechowice, Bończyka

Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9085

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc i przedpokoju. Widok z okna w pokoju jest na ogród, okno posiada roletę zewnętrzną ...

Powierzchnia
28,94 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,92 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich
Kryteria wyszukiwania

rozumiem