oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich

Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9098

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu loggia, świetna lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich na VII piętrze w budynku z windą. Powierzchnia ...

Powierzchnia
48,99 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 694,84 zł
cena 230 000 

Bytom, Szombierki, Zabrzańska
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9097

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze w budynku z windą i składa się z widnej kuchni, pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni oraz łazienki z wc. Powierzchnia ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 479,63 zł
cena 349 900 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki, Zabrzańska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki, Grota Roweckiego

Bytom, Szombierki, Grota Roweckiego
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9096

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w budynku po termomodernizacji ...

Powierzchnia
25,80 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 810,08 zł
cena 149 900 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Piekary Śląskie, Lipka

Piekary Śląskie, Lipka
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9095

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Super atrakcyjna cena! Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 72,30m2 w skład której wchodzi przestronny salon z dużym balkonem, ...

Powierzchnia
72,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 400,00 zł
cena 607 320 
mieszkanie na sprzedaż - Piekary Śląskie, Lipka

Bytom, Centrum, Aleja Legionów
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9082

Rezerwacja Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy Alei Legionów. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku i składa się z widnej kuchni, dużego słonecznego pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni oraz ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 362,12 zł
cena 419 900 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Aleja Legionów

Bytom, Szombierki
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9017

Ostatni na tym osiedlu do sprzedaży apartament z ogródkiem! Do sprzedaży proponuję apartament na nowym kameralnym osiedlu w okolicach pola golfowego Srebrne Stawy w Szombierkach. Apartament składać się będzie z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 44,50m2 z wyjściem ...

Powierzchnia
73,91 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 969,15 zł
cena 589 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem