oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki, Grota Roweckiego

Bytom, Szombierki, Grota Roweckiego
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9096

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w budynku po termomodernizacji ...

Powierzchnia
25,80 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 810,08 zł
cena 149 900 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Piekary Śląskie, Lipka

Piekary Śląskie, Lipka
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9095

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Super atrakcyjna cena! Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 72,30m2 w skład której wchodzi przestronny salon z dużym balkonem, ...

Powierzchnia
72,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 400,00 zł
cena 607 320 
mieszkanie na sprzedaż - Piekary Śląskie, Lipka

Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich
lokal na wynajem

IGP-LW-9092

Do wynajęcia proponuję Lokal przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Jest możliwość wynajęcia lokalu np na biuro, gabinet kosmetyczny, gabinet podologiczny, gabinet masażu, praktykę lekarską itp. Lokal znajduje się na parterze i składa ...

Powierzchnia
28,94 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,92 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich

Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9085

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc i przedpokoju. Widok z okna w pokoju jest na ogród, okno posiada roletę zewnętrzną ...

Powierzchnia
28,94 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,92 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich

Bytom, Centrum, Aleja Legionów
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9082

Rezerwacja Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy Alei Legionów. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku i składa się z widnej kuchni, dużego słonecznego pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni oraz ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 362,12 zł
cena 419 900 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Aleja Legionów

Bytom, Szombierki
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9017

Ostatni na tym osiedlu do sprzedaży apartament z ogródkiem! Do sprzedaży proponuję apartament na nowym kameralnym osiedlu w okolicach pola golfowego Srebrne Stawy w Szombierkach. Apartament składać się będzie z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 44,50m2 z wyjściem ...

Powierzchnia
73,91 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 969,15 zł
cena 589 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki
27
ofert
Jacek Tyński

Właściciel

Licencja: 2054

nieruchomosci@tynscy.pl

+48 601532281