oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich

Bytom, Centrum, Strzelców Bytomskich
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9110

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Mieszkanie do przejęcia od zaraz. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają się 2 pokoje, duża kuchnia z oknem oraz łazienka z wc. Pokoje o powierzchniach 20,47m2 i 14,47m2, kuchnia 9,56m2, łazienka ...

Powierzchnia
56,79 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 402,18 zł
cena 250 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Orląt Lwowskich

Bytom, Centrum, Orląt Lwowskich
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9109

Oferta wyłącznie w naszym biurze - skontaktuj się i umów na prezentację - zobacz potencjał tego miejsca na własne oczy. Mieszkania do sprzedaży w tej lokalizacji są rzadkością i szybko się sprzedają. Do sprzedaży proponuję mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ul ...

Powierzchnia
38,10 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 173,23 zł
cena 159 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Orląt Lwowskich
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Bytom, Centrum, Józefczaka

Bytom, Centrum, Józefczaka
lokal na sprzedaż

IGP-LS-9108

Okazja! ścisłe centrum przy CH Agora Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowo-usługowego położonego w samym sercu Bytomia. To idealna nieruchomość dla przedsiębiorców poszukujących stabilnej lokalizacji z dużym potencjałem rozwoju. ...

Powierzchnia
31,13 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 657,89 zł
cena 145 000 
lokal na sprzedaż - Bytom, Centrum, Józefczaka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki, Fitelberga

Bytom, Szombierki, Fitelberga
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9107

Do sprzedaży proponuję komfortowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania od zaraz. W cenie mieszkania zawarte jest umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach - mieszkanie do zamieszkania od razu. Mieszkanie po remoncie wykonano następujące prace: -wymiana instalacji ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 906,67 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki, Fitelberga
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki, Zabrzańska

Bytom, Szombierki, Zabrzańska
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9106

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z widnej kuchni, pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni oraz łazienki z wc. Powierzchnia ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 479,63 zł
cena 349 900 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Szombierki, Zabrzańska

Bytom, Miechowice, Bończyka
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9104

Do wynajęcia proponuję mieszkanie o pow. 38m2 przy ul. Bończyka w Miechowicach - przy pałacu Tiele-Wincklerów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z oknem oraz łazienki z wc z oknem. Mieszkanie jest umeblowane łącznie z AGD (pralka, lodówka), zadbane można ...

Powierzchnia
42,67 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,12 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Miechowice, Bończyka
27
ofert
Jacek Tyński

Właściciel

Licencja: 2054

nieruchomosci@tynscy.pl

+48 601532281