oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Chrobrego

Bytom, Centrum, Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9117

Nowa cena - Okazja Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Przedstawiam urokliwy lokal w pięknej kamienicy z 1904 roku przy ul. Chrobrego w okazyjne cenie! Lokal o powierzchni 134m2 składa się z 5 pokoi, utrzymanych w klasycznym, eleganckim ...

Powierzchnia
134,26 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 227,02 zł
cena 299 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Chrobrego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Olimpijska

Bytom, Centrum, Olimpijska
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9116

Rezerwacja Oferta wyłącznie w naszym biurze.Zapraszam na prezentację mieszkania. Takie mieszkanie cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie położone jest na II piętrze w budynku z windą. Powierzchnia mieszkania ...

Powierzchnia
39,94 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 882,32 zł
cena 195 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Olimpijska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki

Bytom, Centrum, Moniuszki
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9115

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 56m2 składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby oraz łazienki. Mieszkanie jest po remoncie, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,36 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki

Bytom, Centrum, Moniuszki
mieszkanie na wynajem

IGP-MW-9113

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję komfortową garsonierę w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 29m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Mieszkanie jest po remoncie, do przejęcia od zaraz. Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,38 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Moniuszki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Chełmońskiego

Bytom, Centrum, Chełmońskiego
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9112

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego . Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z widną kuchnią, sypialni, łazienki ...

Powierzchnia
49,24 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 655,56 zł
cena 180 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum, Chełmońskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piekary Śląskie, Ogrodowa

Piekary Śląskie, Ogrodowa
mieszkanie na sprzedaż

IGP-MS-9111

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie jest rozkładowe i składa się z pokoju dziennego z balkonem (ładny widok), dużej kuchni, ...

Powierzchnia
49,38 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 478,33 zł
cena 319 900 
mieszkanie na sprzedaż - Piekary Śląskie, Ogrodowa
27
ofert
Jacek Tyński

Właściciel

Licencja: 2054

nieruchomosci@tynscy.pl

+48 601532281